MYOovunelle vaginální čípky 3ks

MYOovunelle vaginální čípky 3ks

MYOovunelle vaginální čípky 3ks od předního výrobce Exeltis Czech je k dostání za výborné peníze. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. MYOovunelle vaginální čípky 3ks aktuálně zrovna za 375 Kč

375 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Vaginální čípky s obsahem myoinositolu pro páry snažící se o početí. MYOovunelle vytváří optimální podmínky pro oplodnění vajíčka. MYOovunelle zvyšuje pravděpodobnost oplodnění a otěhotnění ve spontánních nebo ve stimulovaných cyklech tím, že v poševním prostředí napomáhá vytvářet příznivé podmínky pro správnou funkčnost spermií. Používání MYOovunelle společně s pečlivým plánováním pohlavních styků tedy pomáhá párům v jejich snaze o početí. Ve studii, které se zúčastnilo 50 párů snažících se o početí, bylo pokázáno, že pokud ženy používaly myoinositolové vaginální čípky, výrazně se zlepšila pohyblivost a počet spermií jejich partnerů. Zároveň bylo pozorováno snížení počtu nepohyblivých spermií.* Studie potvrdila, že aplikace myo-inositolu ovlivňuje pohyblivost spermií rozpuštěním amorfní vrstvy.** Obsah balení: 3 vaginální čípky o hmotnosti 1 g. *Montanino et al. 2016. Treating Woman with Myo-Inositol Vaginal Suppositories Improves Partner's Sperm Motility and Fertility. International Journal of Endocrinology 2016: 5p. ** Colone et al. 2010. Inositol activity in oligoasthenoteratospermia ? An in vitro study. Eur Rev Med Pharmacol Scie 14: 891-896.

 

Název:
MYOovunelle vaginální čípky 3ks
Výrobce:
SKU:
AF252674441

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Váš výrobce přírodních a lékarenských preparátů. Na Valosun.cz nakoupíte lékárenské potřeby všeho druhu. Široký výběr přírodních léčiv. Nakupte si z pohodlí domova na Valosun.cz. Online lékárna Valosun.cz vám nabízí široký sortiment léků, vitamínů, kosmetického zboží. U nás nakoupíte vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky, kosmetiku a mnoho dálších léčiv. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Hledáte kvalitní léky, vitamíny a kosmetiku? Tak na Valosun.cz jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
32948
produktů
2261
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Valosun.cz